Metodiky


Současné formy péče

Metodiky pro poskytovatele

PÉČE CHŮV: METODIKA PRO CHŮVY /Barvíková, Jana - Paloncyová, Jana. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha: JEDNOTNÝ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

KOLEKTIVNÍ ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY PÉČE O DĚTI V ČR: Metodika pro zřizovatele /Kuchařová, Věra - Peychlová, Kristýna - Svobodová, Kamila. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Metodiky pro rodiče

PÉČE CHŮV: METODIKA PRO RODIČE / Barvíková, Jana - Paloncyová, Jana. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

KOLEKTIVNÍ ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY PÉČE O DĚTI V ČR: Metodika pro rodiče / Kuchařová, Věra - Peychlová, Kristýna. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014. 
 

Služby péče o děti - návrhy inovací

Individuální péče

METODIKA PROFESIONALIZACE INDIVIDUÁLNÍ PÉČE O DĚTI – MATEŘSKÁ ASISTENTKA / Barvíková, Jana - Paloncyová, Jana. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha 1: HODNOTÍCÍ STANDARD

Příloha 2: NÁVRH OBSAHU ZÁKONA O MATEŘSKÝCH ASISTENTKÁCH / Barvíková, Jana - Paloncyová, Jana. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha 3: PRÁVNÍ ÚPRAVA PROFESE MATEŘSKÉ ASISTENTKY V ZÁKONÍKU O SOCIÁLNÍ POMOCI A RODINĚ V PLATNÉM ZNĚNÍ K 29. 1. 2014. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha 4: PRACOVNÍ SMLOUVA mezi MATEŘSKOU ASISTENTKOU a RODIČEM JAKO JEJÍM ZAMĚSTNAVATELEM (návrh) / Barvíková, Jana - Paloncyová, Jana. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha 5: SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ PÉČE

Příloha 6: ŽÁDOST O POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI MATEŘSKÉHO ASISTENTA / MATEŘSKÉ ASISTENTKY – FRANCIE. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Příloha 7: KOLEKTIVNÍ SMLOUVA MATEŘSKÝCH ASISTENTEK VE FRANCII. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014.

Kolektivní péče

RANÁ PÉČE A VÝCHOVA DĚTÍ V KOLEKTIVNÍCH ZAŘÍZENÍCH: Zhodnocení systému a návrhy změn /Kuchařová, Věra - Peychlová, Kristýna. Praha: VÚPSV, v.v.i., 2014. 
 

 

Aktuality
Nový dokumentační zpravodaj
více ...
Nová publikace VÚPSV

Mikrojesle: nová služba předškolní péče v průzkumu veřejného mínění

více ...
OSF NG
EIF NUSL TACR Eurofoud